Korduma kippuvad küsimused

Kas trenni peab tulema koos oma paarilisega?

Ei pea. Oma paarilise kaasa võtmine oleks tore, kuna see hoiab trennis meeste/naiste suhte tasakaalus, kuid ei ole kohustuslik. Kõik trennid toimuvad paariliste vahetusega nii, et kõik saavad tantsida.

Millised riided peaks selga panema?

Riietus on täiesti vaba. Pane selga riided, milles tunned ennast kõige paremini. Enamus inimesi käib trennis igapäevases riietuses (teksad, seelik, t-särk jne).

Millised jalanõud jalga panna?

Jalanõud peaksid olema eelkõige mugavad, et tantsimisest ville ei saaks. Alguses soovitaks tüdrukutel mitte liiga kõrgeid kontsasid alla panna, kuna see teeb tantsimise veidi raskemaks. Kaasas võiksid olla eraldi vahetusjalanõud tantsimiseks. Ei soovita trenni tulla tossudega, kuna need ei libise nii hästi kui kingad.

Millal kursused algavad?

Trennid on jagatud erinevateks tasemeteks ning esimest korda trenni tulijad võivad alati liituda 0-taseme trennidega. Algajale tantsuhuvilisele on kõige parem võimalus: liituda kuu alguses algavate algajatele mõeldud kursustega (kursused alustavad iga kuu!). Vaata ka etteregistreerumine, et kindlustada endale koht kursusel.

Kas on vaja eelnevat tantsuoskust?

Algkursustega liitumisel EI OLE VAJA MITTE MINGIT EELNEVAT TANTSUOSKUST. Need trennid on mõeldud täiesti algajatele, kes ei ole varem tantsuga kokku puutunud. Loomulikult aitab eelnev kokkupuude tantsuga veidikene kiiremini edasi areneda, kuid salsa trenni kartma ei peaks keegi ;)

Kuidas toimub tundide arvestus?

1-kuuline kursus koosneb 8 järjestikusest tunnist ning 2-kuuline kursus 16 järjestikusest tunnist. 1-kuulise kursuse kestus ei kattu tingimata täpselt kalendrikuu alguse-lõpuga. Kursuse tunde hakatakse lugema iga kursuse esimesest tunnist (sh proovitunnist). Individuaalset tundide arvestust ei toimu. Konkreetsete kursuste algused-lõpud leiad kodulehelt siit.
Hinnakirja leiad siit ning enda jaoks parima hinna leidmiseks konsulteeri meie letitöötajaga

Tule tasuta salsa proovitundi