Salsa-, Bachata- ja Kizomba peod Tallinnas:

Igal nädalal toimub Tallinnas mitu Salsa, Bachata, Kizomba ja Tango pidu, mis on avatud kõigile huvilistele. Allpool on toodud põhilised Salsa-, Bachata-, Kizomba- ja Tangokohad Tallinnas. Vahel toimub üritusi ka teistes kohtades ning teistel nädalapäevadel, seega soovitame jälgida ka jooksvat pidude infot.

Casa de Baile peod ja üritused Facebookis

Soovitame soojalt järgmiseid tantsupidusid:

Esmaspäev - Bachata pidu ja Tango Milonga

Blue Bachata Mondays
Casa de Baile - Pärnu mnt 19, III korrus (eesmine saal)
Uksekood tänaval 7123
21:30-23:30

Hubane ja mõnus Bachata pidu DJ Siimu eestvedamisel. Kui sulle meeldub Bachata, siis see on sinu pidu, millelt ei saa puududa! 90% Bachata muusika, vahepalana mõni üksik Salsa ja Kizomba. Pidu on tasuta.

Monday Milonga - Tango Evolution
Casa de Baile - Pärnu mnt 19, III korrus (tagumine saal)
Uksekood tänaval 7123
21:45-23:45

Tango Evolution meeskond ja DJ Sergei toovad Sinuni muusika, mis on meelepärane kõigile modernse tango armastajatele. Julge kogeda tantsumaagiat läbi võluva ja sõbralikku õhkkonna ning meeliköitva tantsu!  Milonga on tasuta.


Teisipäev - ...


Kolmapäev - Salsapidu

Salsoteca
Cubanita Live Cafe - Narva mnt. 5, Foorumi keskus

Parim pidu crossbody Salsa fännidele! Muusikat mängib DJ Rain ja väikese lõbusa tantsuõpetuse viib läbi Sergei. Pidu on tasuta.

 

 

 


Neljapäev - ...

 


Reede - Salsapeod

Casa de Baile Harjutuspidu
Casa de Baile - Pärnu mnt 19, IV korrus
21:00-23:30
2 saali: Salsa/Bachata ja Kizomba

Igal reedel tantsime stuudios rõõmsalt põhisammu, pusime viimaste tundide kombinatsioone ja räägime juttu kursusekaaslastega. Kohv ja tee on olemas, nagu alati. Näkse ja muud võid ise kaasa võtta. Pidu on tasuta. Vabatahtlik tipipurk DJ / treeneri jaoks. See on Tallinna suurim Salsa / Kizomba pidu!


Laupäev - Salsapeod

Laupäeviti toimub aeg-ajalt Salsapidusid erinevates kohtades. Kiika Casa de Baile üritusi Facebookis ja hoia Facebooki grupil "Salsa Parties in Estonia" silm peal!


Pühapäev - Salsapeod

TerrassiSalsa - Pühapäevane salsa vabas õhus
Harju tänava uisuväljaku kohviku terrass
Harju tn 32
19:00-23:00

Linna parim suvine pidu! Tantsime õueterrassil. Mängitakse salsat, bachatat ja kizombat. Tavapäraselt kohal üle 100 tantsija. Vihmase ilma korral toimub pidu Casa de Baile tantsukooli ruumides. Kasutame ära Eesti lühikest suve ning tantsime vabas õhus!

Social Chill Sundays
Cubanita Live Cafe
Narva mnt. 5, Foorumi keskus
20:00-00:00