Salsa-, Bachata- ja Kizomba peod Tallinnas

Igal nädalal toimub Tallinnas mitu Salsa, Bachata, Kizomba ja Tango pidu, mis on avatud kõigile huvilistele. Allpool on toodud põhilised Salsa-, Bachata-, Kizomba- ja Tangokohad Tallinnas. Vahel toimub üritusi ka teistes kohtades ning teistel nädalapäevadel, seega soovitame jälgida ka jooksvat pidude infot.

Soovitame soojalt järgmiseid tantsupidusid:

Esmaspäev - Bachata pidu

Blue Bachata Mondays
Casa de Baile - Pärnu mnt 19, III korrus
21:30-23:30

Hubane ja mõnus Bachata pidu DJ Siimu eestvedamisel. Kui sulle meeldub Bachata, siis see on sinu pidu, millelt ei saa puududa! 90% Bachata muusika, vahepalana mõni üksik Salsa ja Kizomba. Pidu on tasuta.
 

 


Teisipäev - Kuuba Salsa pidu

Casa de Baile Cuban Tuesday
Cubanita Live Cafe - Narva mnt 5. Foorumi keskus

See on linna parim Kuuba Salsa pidu! Muusikat mängib tavapäraselt VDJ Enrique (Kuuba). Tantsuks põhiliselt Kuuba muusika, aga sekka ka crossbody Salsa, Bachata ja Cha-cha-cha. Pidu on tasuta.

 

 

 


Kolmapäev - Salsapidu

Salsoteca
Cubanita Live Cafe - Narva mnt. 5, Foorumi keskus

Parim pidu crossbody Salsa fännidele! Muusikat mängib DJ Rain ja väikese lõbusa tantsuõpetuse viib läbi Sergei. Pidu on tasuta.

 

 

 

 


Neljapäev - Kizomba pidu

Kizomba Heaven
Cubanita Live Cafe - Narva mnt. 5, Foorumi keskus

Neljapäevastel Kizomba pidudel mängib tavaliselt DJ Sonero, kelle repertuaaris on sel õhtul Kizomba ja Semba muusika. Pidu on tasuta.

 

 

 


Reede - Salsapeod

Algajate Harjutuspidu
Casa de Baile - Pärnu mnt 19, IV korrus
20:30-23:00

Iga kuu 1. ja 3. reedel tantsime stuudios rõõmsalt põhisammu, pusime viimaste tundide kombinatsioone ja räägime juttu kursusekaaslastega. Kohv ja tee on olemas, nagu alati. Näkse ja muud võid ise kaasa võtta. Pidu on tasuta. Vabatahtlik tipitäpi purk DJ/treeneri jaoks.

 

 


Laupäev - Salsapeod

Laupäeviti toimub aeg-ajalt Salsapidusid erinevates kohtades. Kiika infot Casa de Baile laupäevaste pidude kohta tunniplaanist ja hoia Facebooki grupil "Salsa Parties in Estonia" silm peal!


Pühapäev - Salsapeod

Cubanita Live Cafe
Cubanita Live Cafe - Narva mnt. 5, Foorumi keskus