Andre - Casa de Baile salsatreener

Andre on Casa de Baile tantsukeskuse üks asutajatest ja omanikest. Alati naeratav, sõbralik ja rõõmsameelne.

Salsat tantsinud alates 2001. aastast, tantsib ja õpetab põhiliselt salsa kuuba stiili ja rueda de casinot. Oskab õpetada ka LA salsat, bachatat, merenguet ja cha-chat. Andre on treenerina tunde andnud alates 2005. aastast. Tema õpetajakarjäär sai alguse Dave Bentoni korraldatud Ritmo 2005 kariibi tantsude võistluse võitmisest nii paaride kui ka gruppide arvestuses.

Tema pagasisse kuuluvad ka sajad esinemised ja tantsuõpetused erinevatel era-, avalikel- ja firmaüritustel. 

Täiendanud ennast trennides ja festivalidel Eestis, Taanis, Austraalias, Brasiilias, Saksamaal, Kuubal, Soomes, Rootsis, Lätis ja mujal.

Andre on ettevõtja, seikleja ja tantsija, kes on lisaks Eestile elanud pikalt ka Taanis, Austraalias ja Brasiilias. Talle meeldib inimpsühholoogia, neuroteadus ning õnnelik olemise kunst. Ta teab, kuidas tants positiivsele eluhoiakule kaasa aitab ning oskab hästi parandada inimeste mentaalset vormi ja heaolutunnet. Andret võib kutsuda esinema ka ettevõtete motivatsioonikoolitustele, kus ta tänu oma kogemustele osklab hästi kokku tuua ettevõtluse, grupitöö, motivatsiooni tõstmise ja tantsu.

"Minu eesmärk õpetajana on tuua inimeste igapäevaellu rõõmu ja naeratusi. Õpetan tantsimist (ja elu) nautima ning korraliku tehnika najal mõnusalt, mugavalt ja improviseerivalt tantsima."

 

Andre annab Casa de Bailes nii grupi- kui eratunde ning temaga saab ühendust võtta:

e-mail: andre@koduleht.net

 


Tutvu treeneriga

Kuula Ühenduses podcasti intervjuust, kuidas Andre oma tantsuteed alustas ning mida ta treenerina inimestele edasi soovib anda: