Bachata treener Tallinnas - ViktoriaViktoria - Casa de Baile bachata treener

Viktoria alustas iluvõimlemise ja võistlustantsuga juba 8-aastasena ning näitlemiskarjääriga 14-aastasena. Ta on lõpetanud näitlemiskooli ja olnud näitleja teatrilavadel, kust sai suure tansupisiku ja laval esinemise julguse.

Ta on õppinud erinevaid tantsustiile, sealhulgas kõhutantsu, showtantsu ja Moskva tuntud tantsukooli "Todes" õpetajate käe all hip-hopi. Ta on esinenud nende tantsudega üle kogu Eesti, Soome, Norra ja Mrs Globe konkursi raames isegi Singapuri ning Hiina suurtel lavadel. Singapuris toimunud Mrs Worlwide International iluduskonkursil saavutas Viktoria samba tantsuga 2. koha.

Viktoria on olnud ka ise show- ning kõhutantsu õpetaja üle 10 a.

2010 a. tekkis tal suur huvi salsa vastu ning ta hakkas õppima salsat seltskonnatantsuna Casa de Baile tantsukoolis. Salsakirg viis ta omakorda bachatani.
Lisaks on ta õppinud ka teisi tantsustiile nagu kizomba, zouk ja brasiilia samba. Ta on esinenud koreograafia kavadega erinevatel lavadel ja eriüritustel.
Bachatast on saanud tema suur kirg. Aastate jooksul on Viktoria käinud erinevatel tantsufestivalidel, õppides maailma parimatelt treeneritelt.

Viktoria annab nii grupi- kui ka eratunde.

"Minu trennid Marcusega on lõbusad ja energilised, kuid samas ka tehnilised. Seletame lahti kõik pisidetailid, mis on tantsus väga olulised. Viime läbi trenne inglise keeles ja vajadusel tõlgin ka eesti ning vene keelde. Soovin jagada oma tantsukirge kõigiga ja hoolitsen selle eest, et naeratus oleks alati näol! :)"