Maarika - tantsija ja tantsuõpetaja

Salsa on Maarika kirg ja elustiil, mis toob talle alati naeratuse näole.

Maarika lähitutvus tantsuga algas juba 2002. aastal Danceactis, kus ta õppis talendika Georg Kodusaare käe all Bailatino stiili. Sotsiaalne paaristants Salsa jõudis ta ellu 2005. aastal reisil Mehhikosse, kus ta armus ladina tantsudesse ja on siiani lummatud. Salsa on Maarikale tutvustanud täiesti uue toreda ja reisihimulise seltskonna inimesi.

Maarika õpib jätkuvalt ladina tantse, Vene rahvatantse, cabaret ja showtantse, jazzi, Argentiina tangot. Aastaid on ta andnud trenne ja tantsutunde cabaret, strip-aeroobika, latino aeroobika ja ladina tantsudes. Oled ehk märganud Maarikat Läänemere kruiisi showprogrammi lavadel või Nikki Beach Marbella Club rannalavadel, samuti go-go tantsijana erinevates ööklubides Eestis ja Euroopas (Saksamaa, Iirimaa, Hispaania).

Maarika on olnud Frank Santos rahvusvahelise grupi liige, esinedes erinevatel salsafestivalidel Euroopas, Yamulee Tantsugrupi intensiivse bootcampi esinemisrühmas Saksamaal ja Balti naisgrupi I-Fly liige esinedes Poola, Soome ja Balti salsa festivalide lavadel. Samuti on ta assisteerinud rahvusvaheliselt tuntud artiste ja koreograafe nagu Frank Santos, Inaki Fernandez, Joao Rocha, Azael Salazar ja Hernàn Ohaco. 

Hetkel on Maarika pühendunud baasteadmiste ja -tehnika õpetamisele nii naistele kui ka paaridele ladina tantsudes nagu Salsa, Cha-cha-cha, Bachata. Samuti korraldab ta salsa kogukonna jaoks üritusi ning osaleb erinevates tantsuprojektides. Maarika sage koostööpartner Eesti tantsuskeenel on kaunis tantsijanna Asya Sonina.

Maarika annab nii grupi- kui eratunde.