Romiina - Casa de Baile bachata treener

Romiina tee spordimaailmas sai alguse juba 4-aastaselt, mil ta hakkas tegelema akrobaatikaga. Kümne aasta jooksul sai ta võistelda nii Eestis kui ka välismaal erinevaid tiitleid kogudes. Sealt edasi sukeldus Romiina võistlustantsu maailma, kus käivitus ta tõeline kirg ladina rütmide vastu. Kümmet tantsu tantsides omandas ta tugeva tehnilise tantsuoskuse, võime partnerit kuulata ning oskuse emotsioone vastavalt tantsustiilile juhtida.

Süttinud tantsuleek hinges ei kustunud Romiinal ka siis, kui sealne teekond lõppes, pärast mida sattus ta Casa de Baile salsa tundidesse ja seejärel juba bachatasse. Endise võitslustantsijana õppis ja arenes ta kiiresti. Peagi sai bachata talle omaseks ja nii hakkas ta tantsu aina rohkem vigureid lisama. Just tantsuline mitmekesisus on Romiina tugevuseks, sest olenevalt muusikast, kombineerib ta bachatasse nii võistlustantsu kui ka heels´i elemente.

"Armastan tulihingeliselt tantsu, sest see on ülimaks õnnistuseks kohtuda iseendaga. Tihtipeale räägitakse tantsu ühendavast väest, kuid mitte tervendavast. Kehakeel aitab jutustada lugusid, mida sõnades ei suudeta. Näen, kui palju tants on mind aidanud, mistõttu soovin ka Sulle seda maailma tutvustada. Tule ja nautleme üheskoos tantsu sütitavat väge!"