Kogu suve kuukaart

Kogu suve kuukaart
327.00 € 267.00 €
Kogus:   Lisa korvi

Kui oled eriti agar tantsusõber ja soovid suvel mitmel kursusel korraga käia, siis 90 päeva kuukaart on sinu jaoks!

Kuukaart annab Sulle õiguse osa saada kõikidest Sinu tasemele vastavatest kursustest Casa de Bailes. Kuukaart ei kehti külalisõpetajate või eriürituste puhul, küll aga annab õiguse soodushinnale. Näiteks saad alati osta eriürituste passe alghinnaga ka siis, kui hind on vahepeal tõusnud!

Kui sõlmid meiega suvise tantsusõbra lepingu, kingime Sulle 3 kuu sõpruse eest 60€ soodustust!*


Liitudes suvise Kuukaardiga kolmeks kuuks (juuni-juuli-august), saad tavahinna 109€/kuu asemel Kuukaardi soodushinnaga 89€ kuus!

*Sinu hinnavõit 60€ kolme kuu peale!

Lisaks oled saanud teistest rohkem uusi tantsusamme, elamusi ja rõõmsaid hetki ning kõike muud paremat, mida meie juurest ikka saab :) Suvine Kuukaart algab liitumise hetkest ja kehtib 90 järjestikust päeva, mille jooksul saad kuni 2 nädalat pidada ka pausi ja sellevõrra kaardi lõppu edasi lükata.

Kui tasud esimese kuu eest soodushinna 89€, siis oled nõustunud ostma ka 2 järgmist kuud soodushinnaga. Kui soovid vahepeal lõpetada ja loobud omale preemiaks välja võidetud soodsast hinnast, siis tasud juurde tavahinna võrra ja loeme lepingu lõppenuks.

Suve parima hinnaga kuukaardi pakkumine kehtib alates 1. juunist.

Lisaks on Kuukaardiomanikele varajase tellija soodushinnad workshoppidel ja pidudel!

NB! Kaardid, mille kehtivusaja sisse jäävad sellised pühad, mil meil trenne ei toimu, on kalendripäevades vastavalt pikemad ja midagi saamata ei jää!

Maht 90 järjestikust päeva (juuni-juuli-august)
Tase Kõik tasemed
Toimumiskoht Casa de Baile