Kinkekaart 1-kuulisele kursusele

NB! Seoses Eestis hetkel kehtivate piirangutega on märtsikuus pausil kõik Casa de Baile stuudio kursused ja kuutasud. Kui taas stuudio grupitrennidega jätkata saame, siis jätkame samast kohast, kus pooleli jäime. Kellelgi midagi saamata ei jää! Praeguse info kohaselt kestab paus märtsikuu lõpuni. 

Seniks toimuvad individuaalse harjutamise õhtud stuudios ning online tantsukursused Zoom vahendusel. Loe täpsemalt siit.

Kinkekaart 1-kuulisele kursusele
59.00 €
Kogus:   Lisa korvi
Maht 8 / 16 tundi
Tase Algajast edasijõudnuni
Toimumiskoht Casa de Baile, Pärnu mnt 19
Tundide ajad Vastavalt valitud kursusele

Superpakkumine detsembris 2020: osta endale või sõbrale 2 kinkekaarti ja saad kolmanda tasuta kaasa!
Kui Sul paberist kinkekaarti vaja pole, siis saame kogu selle tulevase tantsurõõmu ka krediidina kirja panna meie juures ;)


Kas sul on sõber või sõbranna, kelle ellu oleks vaja uusi huvitavaid väljakutseid, uusi tutvusi ja lõbusat ajaveetmist?

Kui jah, siis tantsukursus on parim kingitus! Tantsukursuse kinkekaart annab sinu sõbrale selle väikese tõuke, mida tihtipeale on vaja, et alustada millegi uue ja huvitavaga.

See on kingitus, mis paneb teda rohkem liikuma, rohkem väljas käima, rohkem naeratama, rohkem uusi tutvusi leidma, enesekindlamaks muutuma ja loomulikult igal tantsupõrandal silma paistma!

Muuda oma sõbra/sõbranna/iseenda elu huvitavamaks ja vürtsikamaks, lisades sinna veidikene tantsu ;)

Kinkekaart võimaldab osalemist vabalt valitud Casa de Baile tantsukursusel (Salsa, Bachata, Kizomba, Tango või muu). Meie kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest.