Tehnoloogia. Inimvõimed. Teadlikkus. - superpakkumine CdB klientidele

Tehnoloogia. Inimvõimed. Teadlikkus. - superpakkumine CdB klientidele

03. mail toimub järjekorras kolmas Teadliku Ettevõtluse Konverents Tallinnas. Seekordse konverentsi fookuses on inimene ja inimvõimed tehnoloogia ajastul. Kui sind huvitab Mindfulness ja Teadlikkus, siis kasuta seda suurepärast võimalust oma teadlikkuse ja võimekuse arendamiseks.

Superpakkumine Casa de Baile klientidele!

Konverentsi hind on 270.- eur.
ERIPAKKUMINE ainult Casa de Baile klientidele 119.- EUR

Erihinnaga pileti saad niimoodi:

 1. Oled kirjas Casa de Baile kliendibaasis.
 2. Lähed www.consciousinitiative.com kodulehele ja paned piletid ostukorvi.
 3. Ostukorvis kasutad sooduskoodi: casadebaile

Konverentsi esinejad

Tehnoloogia valdkonda esindavad:

 • droone ja pankade turvalisust arendav ettevõtja Ville Jehe;
 • Enics Elva tehase juht Jaanus Aal;
 • automatiseerimislahenduste väljatöötaja Proekspert liikmed Terry London (partner ja Tööstus 4.0 visionäär) ja Peeter Meos (matemaatik ja andmeanalüütik); 
 • Eziil Production Intelligence juht Maido Janke.

Teadlikkuse ja inimarengu valdkonda esindavad:

 • vaimse vormi ekspert ja psühhiaater Helena Lass;
 • teadlikkuse rakendamise õpetaja ning 2016 aasta Eesti edukaima koolitusfirma Human OÜ omanik Ingvar Villido;
 • purjetaja ja ettevõtja Jaanus Tamme ja purjetaja; 
 • laulja ning unetehnoloog Kene Vernik.

See konverents on unikalane koht uuteks taipamisteks ja inspiratsiooniks! 

Konverentsi kava

09.00 Avatakse KUMU uksed

09.15 Osalejate registreerimine Teadliku Ettevõtluse Konverentsile.
Hommikune värskendus – tee, kohv, mahl jm
Saali uksed avatakse 9.30

09.50 Konverentsi avasõnad ja sissejuhatus.
Kaur Lass, moderaator

10:00 Lühike avavideo + pikk avadiskussioon: Kas robotid/masinad saavad saada teadlikuks?
Ville Jehe, Peeter Meos ja Kaur Lass arutavad teie ees: Kuidas me kogeme masinaid? Kuidas muutub masinate roll kui nende tarkus kasvab? 
Kes vastutab masina eest? Miks eetika on tehnoloogiaajastul inimkonna ajaloos olulisem kui kunagi varem? Mis on programmeeritav ja automatiseeritav ja mis ei ole? Kas teadlikkust saab või ei saa programmeerida/automatiseerida? Küsimused saalist on teretulnud!

11:10 Paneeldiskusioon: Kuidas tehnoloogia, automatiseerimine (sh robotid) ja AI muudavad ettevõtlust, tööstust ja töökohti?
Jaanus Aal, Terry London ja Maido Janke arutavad miks automatiseeritus on hea? Kas see annab meile rohkem vabadust või võtab see hoopis meilt ära sellist rutiinset tööd mida me tegelikult teha ei soovigi?
Kuidas muudavad tehnoloogia, automatiseerimine ja AI ettevõtlust, äri ja majandust? Milliseid töötajaid vajab automatiseeritud ettevõte? Millised on automatiseeritud tootmise ja töökorralduse eripärad? Mis saab tootmisest siis, kui 3D printerist võib ise kõik vajaliku välja printida? Küsimused saalist on teretulnud!

12:15 LÕUNA 
Tervislik toit
Lõunasöök serveeritakse KUMU fuajees. 

13.15 Sügavuti inimese sisemaailmast ja teadlikkusest: Miks teadlikkuse valdamine praegusel tehnoloogiaajastul on väga oluline?
Arutelu Ingvar Villido ja Dr Helena Lass vahel. Helena avab vaimse vormi ja intra-personaalsete oskuste teemat teadlikkuse kontekstis. Ingvar tutvustab teadlikkuse eripärasid ning annab edasi teadlikkuse kogemuse.
Arutelu käigus otsitakse vastuseid: Miks teadlikkuse kogemus loob sellest teise arusaama kui teooria? Mis takistab teadlikkuse laiemat kasutamist? Mis avaneb teadlikkuse kasutuselevõtu puhul on sulle (kui ettevõtjale või eksperdile)? Kuidas ja miks teadlikkus on võti inimvõimete avamisele? Miks just teadlikkuse kasutamine muudab inimese universaalsemaks ja kohanemisvõimelisemaks? Oodatud on lisaküsimused saalist!

14.40 Kus saab teadlikkust ja vaimset vormi õppida? 
Teadlikkuse õpe kõigile — 7 minutiline ülevaade, mis on Teadliku Muutuse Kunsti kursused; millele järgneb 7 minutiline tutvustus vaimse vormi ja intra-personaalsete oskuste õppimiseks Eestis loodud uutest globaalsest e-õppekeskkonnast Wellness Orbit
Märkus: Need kaks ettekannet sisaldavad teenusetutvustust, et teadlikkuse ja vaimse vormi alaseid oskuseid saaks sügavuti edasi arendada. Kõik teised ettekanded on reklaamivabad.

14:55 Värskenduspaus 
Kogemuste vahetamine meeldiva pausi ajal
Värsked suupisted ja joogid serveeritakse KUMU fuajees

15:20 Paneeldiskusioon: Mis on ikkagi inimvõimete piiriks? 
Arutelu Jaanus Tamme, Kene Vernik ja Dr Helena Lass osalusel sellest, mida saab õppida üksi olemisest ekstreemsetes oludes? 
Kuna soolopurjetamine ookeanil toimub üksi ja kaasaegse tehnoloogiata, siis millised on selle õppetunnid? Kuidas see on pannud Jaanust ja Kene hindama oma elu, tööd ja ettevõtmisi tagasi tehnoloogiatsivilisatsiooni rüpes olles? Millist vaimset vormi on ikkagi meil vaja, et kohaneda uute ja muutuvate oludega? Küsimused saalist on teretulnud!

16:00 Esinejate ühisdiskussioon: Mida me peaksime ettevõtjatena, ekspertidena ja inimesena muutma oma tegevuses?
Mis peab muutuma, et me oleks jätkusuutlikud tehnoloogia ajastul? Millised on uue aja inimesele vajalikud praktilised inimvõimed? Päeva kokkuvõtva ühisarutelu ainukordne sisu sünnib kohapeal eelnenud ettekannete ja arutelude alusel.
Kõik kuulajad/osalejad on oodatud arutelus kaasa lööma ja esitama küsimusi!

16:45 Lõppkokkuvõte päevast
Kaur Lass, moderaator

16.55 KONVERENTSI LÕPP

.* Ajakava võib veel täpsustuda. Konverents on eesti keeles.

Osta oma sooduspilet siit.

26.04.2018