Pühapäevased tantsukursused Yakutiga

Pühapäevased tantsukursused Yakutiga

Alates 17. septembrist saab Casa de Bailes tantsida ka pühapäeviti! See on hea uudis neile, kel nädal sees tihe töögraafik tantsukursustel osalemist segab. Aga pühapäeviti, 1x nädalas, tuleb enda jaoks aega võtta, töönädala raskused unustada, naeratada ja tantsida. Tule proovitrennidesse juba sel pühapäeval (17.09):

16:30 BACHATA (kõikidele tasemetele)
Toome Sinuni Kariibi kuuma päikese alt kaasahaaravad rütmid ja tantsu, mis täidab Sinu sügisesed pühapäevad rõõmuga! Kui oled varem juba natuke Bachatat tantsinud - tule kindlasti kohale, Sind oodatakse tantsupartneriks!

17:30 KUUBA SALSA III
Oled käinud Kuuba Salsa trennis juba 4-6 kuud? Siis see jätkukursus on just Sinule! Yakut ja Piret aitavad Sinu tantsuoskust edasi arendada.

18:30 AFROBEATS (kõikidele tasemetele)
Afrobeats on kaasaegne, maailmas kiirelt populaarsust võitev muusika- ja tantsustiilide kogum. Tegemist on soolotantsuga ja kursus sobib kõikidele huvilistele, sõltumata tantsukogemusest!

Alustame 2 kuud kestvate uute kursustega juba 17. septembril!

Liitudes kuni 17.09 on hind kahe kuu eest kokku vaid 49.-

Pühapäeval 17.09 on proovitrenn vaid 5.-

Treenerid: Yakut (otse Kuubalt!) ja Piret

Kui otsid mida pühapäeval Tallinnas teha, siis tule Casa de Bailesse ja õpi selgeks mõni uus tants. Niimoodi hoiad sügis-talvisel perioodil oma keha rannavormis ja näo naerul. Liitu tantsukursustega, mis täis lusti ja elurõõmu :) Ka treener Yakut on pärit päikeseliselt Kuubalt!

12.09.2017