Online live trennid jätkuvad E ja K 21:00

Online live trennid jätkuvad E ja K 21:00

Tule Casa de Baile FB lehele IGAL ESMASPÄEVAL JA KOLMAPÄEVAL KELL 21:00. Viimane online tund toimub K, 17. juunil!

Online trennide videopank on tasuline FB grupp, kuhu oleme salvestanud kõik meie online trennid alates märtsist. See on tõeline varamu, millele ligipääsu saad kuutasu maksmisel e-poes siin.

Casa de Baile eesmärk on Sinu ellu energiat ja naeru tuua! Töötame pidevalt selle nimel, et Sul oleks hea tuju :) Kuigi paljud käivad juba stuudiotrennides, siis me ei jäta kedagi üksi koju ka koroonakarantiinist väljumise segastel aegadel, sest meiega koos on alati lõbus!

LIVE TRENNID on erinevate teemade ja õpetajatega. Valikus on nii salsa, kuuba salsa, LA salsa, bachata, kizomba, keha isolatsiooni, tantsustilistika, reggaetoni ja teiste tantsude online treeninguid. Trennid on üles ehitatud sobilikuna kõikide tasemete jaoks. Tantsi kaasa kodus arvuti ees ja kutsu sõbrad ka trenniga liituma!

Jääme rõõmsaks ja kohtume E ja K õhtuti kell 21:00 Casa de Baile Facebook lehel!

Tantsutrennid on kõigile osalemiseks tasuta, kuid me oleksime väga tänulikud, kui toetad meie online live tunde oma võimaluste piires. Trenne toetada saad siin. Trennide vabatahtlik osaluspanus algab vaid 5.- eurost ning tasuda saab nii krediitkaardiga, pangalinkidega kui ka pangaülekandega.

25.05.2020