Kogusime raha Ukraina inimeste toetuseks

Kogusime raha Ukraina inimeste toetuseks

Casa de Baile toetab rahu, sõbralikkust, üksteisemõistmist, positiivsust ja rõõmsameelsust. Tants ühendab eri rahvustest inimesi üle maailma. On aeg mõista, et planeet, millel me elame, on üks. Rahu ja koostöö on need, mis kogu inimkonda edasi viivad. Üksteise vallutamine, tapmine ja kättemaks ja kättemaks ja kättemaks ei tee mitte kellelegi head. Casa de Baile mõistab seda ja meie kliendid mõistavad seda, olenemata rahvusest. Meie juures käib igapäevaselt tantsimas eestlasi, venelasi, ukrainlasi, ameeriklasi, juute, sakslasi, hispaanlasi, brasiillasi jne. jne. Me oleme tantsinud ja tantsime ka edasi rõõmsalt ja sõbralikult koos. Tantsupõrandal ei ole kohta rahvuslike pingete jaoks. Me oleme kõik sõbralikud ja toredad inimesed.

Kutsume kogu ühiskonda üles mõistmisele ja heatahtlikkusele üksteise suhtes. Naeratus tekitab naeratust. Headus loob headust. 

Casa de Baile toetab Ukraina inimesi nende keerulisel hetkel. Korraldasime Rueda tantsuõhtu Ukraina toetuseks, millega kogusime 350.- eurot, mis läks toetuseks teele Ukraina Kultuurikeskusele. Vastavalt vajadusele korraldame abiüritusi ka edaspidi. Pane ka sina oma õlg alla ning toetame üheskoos neid, kellel hetkel väga seda abi vaja on.

Kohtumiseni tantsupõrandal!

Slava Ukraini!

02.03.2022