JJ Street Baltic Session 15-21. okt

JJ Street Baltic Session 15-21. okt

16. oktoobril on Baltic Sessionil SALSA PÄEV, trenne annab San Miguel (Kuuba/Soome), õhtul kuum pidu Guitar Huntis.

JJ-Street Baltic Session on üks suurimatest tänavakultuuri festivalidest Maailmas. Mitmeid aastaid on see meelitanud ligi tantsijaid üle kogu maailma. Üritus on toimunud juba kolm aastat ning neljas tõotab teha kõigile eelnevatele silmad ette. Oodata on üle 3500 külastaja.

Sel aastal on esmakordselt ürituse üks päev pühendatud salsale ning seda korraldab Casa de Baile! Võtke osa Eesti aasta suurimast tantsufestivalist, mis kestab terve nädala ning lõppeb suure peoga Nokia Kontserdimajas.

16. oktoobri kava:

17:30 Salsaton (San Miguel) - salsa ja reggaetoni segune soolotrenn, kus õpid keha liikuvust ja salsa ning reggaetoni muusikasse liikumist. Trenn on mõeldud nii neile, kes pole varem salsa ega reggaetoniga kokku puutunud kui ka neile, kes on juba salsat eelnevalt tantsinud.

18:30 Latiino mix (San Miguel) - erinevatel latiinorütmidel põhinev soolotrenn, mis arendab rütmide erinevuse äratundmist ning tantsuoskust erinevate sammude näol.

19:30 Kuuba salsa kombinatsioonid (San Miguel) - salsa paaristantsu trenn algajad I-II tasemele.

20:30 Reggaeton (San Miguel) - kuuba hetke popim muusika- ja tantsustiil reggaeton, mis sarnaneb Hip-Hopile. Väga hoogne ja rütmikas soolotantsu tund, millest on oodatud osa võtma kõik huvilised, olenemata eelnevast kogemusest.

21:00 Baltic Session Salsapidu @Guitar Hunt (Pärnu mnt 19). Sissepääs tasuta.

Trennid toimuvad Casa de Baile tantsukeskuses Pärnu mnt 19, IV korrusel ning hinnad on järgmised:

1 workshop - 10€
2 workshopi – 16€
3 workshopi – 21€
4 workshopi – 25€

Loe ürituse kohta lisa: www.balticsession.com

26.09.2012