Fotoprojekt: tants - erinevad inimesed, ühine keel

Fotoprojekt: tants - erinevad inimesed, ühine keel

Osale Casa de Baile uues suures interaktiivses fotoprojektis! Midagi põnevat on tulemas ja sinul on võimalus selle loomisel osaleda.

Meil on sünnipäeva-aasta, saame 18 aastaseks. Läbi aegade oleme läbi viinud erinevaid lahedaid projekte, alates stressiuuringutest kuni online tõsieluseriaalideni. Seda aastat tähistame uue põneva fotoprojektiga: Tants - erinevad inimesed, ühine keel.

Oled ilmselt tähele pannud, kui palju erinevaid, toredaid ja huvitavaid inimesi meie tantsumaastikul on. Inimesi, kellega sa igapäevaelus kunagi kokku ei puutuks... olete justkui erinevatest maailmadest, erinevatelt elualadelt. Kuid tantsupõrandal oled neid tundma õppinud, nendega sõbraks saanud, õppinud rääkima ühist keelt. Fotoprojekti eesmärk on portreefotode kaudu tutvustada neid erinevaid nägusid, kes meie tantsupõrandatel koos lõbusalt aega veedavad, tuua välja nende erinevaid ja ühiseid jooni. Kas tants suudab tekitada inimeste vahel ühise keele? Seda näeme projekti arenedes ;)

Kuidas projektist osa võtta?

Fotograaf Raido Huberg klõpsab Casa de Baile reedestel pidudel 21:00-22:00 vabas saalis kõigist soovijatest portreefotosid. Lisaks sellele küsib ta sinu ametit, vanust ja veel paar lihtsat küsimust. Lisaks sellele, et saad endale vabaks kasutamiseks väga hea professionaalse portreefoto, liidame sinu portree ka meie interaktiivsesse fotoprojekti.

Samm-sammult:

  1. 21:00-22:00 vahemikus leia üles Raido fotosein kas Luanda või Buenos Airese saalist.
  2. Lase endast pilte klõpsida ja vasta paarile lihtsale küsimusele.
  3. Raido töötleb parima pildi fotoprojekti jaoks ja sinu enda jaoks.
  4. Oledki osaline põnevas kunstiprojektis!

Fotograafi ajad:

26.04 kell 21-22 @Casa de Baile

3.05 kell 21-22 @Casa de Baile

10.05 kell 21-22 @Casa de Baile

17.05 kell 21-22 @Casa de Baile

24.05 kell 21-22 @Casa de Baile

31.05 kell 21-22 @Casa de Baile

26.04.2024