CdB eriolukorra lõpuni suletud

CdB eriolukorra lõpuni suletud

13. märts kuni eriolukorra lahenemiseni Casa de Bailes trenne ega pidusid ei toimu.
12. märtsi õhtul kuulutas Vabariigi Valitsus välja koroonaviiruse puhangu tõkestamiseks eriolukorra. Selle eesmärk on vähendada inimestevahelisi kokkupuutepunkte, et saavutada kontroll koroonaviiruse riigisisese leviku üle. Kahtlemata ei ole põhjust paanikaks, kuid piisknakkuse teel leviva viiruse kontrolli alla saamiseks on oluline Eesti ühiskonna koostöö. Casa de Baile leiab, et hetkel on mõttekas ühiskonna tervise hüvanguks anda inimestele 2 nädalat tantsupuhkust. 

Me jälgime pidevalt infot viiruse leviku kohta Eestis ning Valitsuse korraldusi. Võimalusel avame trennid varem. Vajadusel pikendame karantiini aega. Avaldame jooksvalt infot nii oma kodulehel, Facebooki vahendusel kui ka vajadusel e-kirja teel.

Loodame Sinu mõistvale suhtumisele ning koostööle. Kõiki kursuseid pikendame tulevikku ja keegi ei jää oma trennidest ilma. Kuna tegemist on keerulise eriolukorraga, siis sellest sõltuvalt kursuse- ega muude tasude tagastamist ei toimu. Oma trennidega saad mõnusalt jätkata peale karantiini aja lõppu.

Peatse taaskohtumiseni tantsupõrandal,

Casa de Baile sõbralik meeskond

13.03.2020