Annetasime 2053 eurot vähiravi toetuseks

Annetasime 2053 eurot vähiravi toetuseks

Kogusime 22. detsembril Casa de Baile heategevuslikul jõulupeol Vähiravifond "Kingitud Elu" toetuseks 2053.86 eurot. See on pea 3x rohkem kui eelmisel aastal! Suur aitähh kõigile osalejatele ja annetajatele! 

See aasta on olnud suurepärane. Casa de Bailes on toimunud palju positiivseid muudatusi... meie ruumides on jooksvalt käinud remont ning mitmed saalid on saanud ilusa uue kuue. Jätkame uuendustega ka tuleval aastal ;) Kui sa ei ole veel näinud, mis juba tehtud, siis tule 31. detsembril Suurele Aastavahetuse Peole ja heida pilk peale. Meil on rõõm inimesi ühendada ning läbi tantsu rõõmu luua ja tuua. Samuti on ääretult hea meel aasta viimastel päevadel koos meie toredate tantsijate abiga ka teisi ühiskonnale olulisi ettevõtmisi toetada!

Miks toetame just vähiravi fondi?

Toetame vähiravi juba tesit aastat. Miks, sellest räägib Andre lähemalt allolevas videos:

 

Casa de Baile armastatud tiimiliige ja andunud tantsija Lauri võitles vähiga aastaid. See tuli tagasi 3 korda. Niikui pikad haiglaperioodid eripalatites lõppesid, oli Lauri tagasi tantsuplatsil. Ta ei lasknud mööda ühtki hetke, mis pakkus tantsuvõimalust. Ta nautis Casa de Bailet ja meie nautisime tema seltskonda. Tants tõi Lauri praegusesse hetke ning lasi tal unustada kõik muu ning nautida ja naerda. Õpime kõik nautima praegust hetke, olenemata sellest, mis eile toimus või homme tulemas. Praeguses hetkes on ju kõik hästi. Tants on suurepärane vahend hetkesse jõudmiseks.

2023. aasta viimased tantsud saame teha veel 31. detsembril Casa de Baile Aastavahetuse peol, et see tore aasta koos tantsupõrandal ära saata ning uus ja veelgi parem vastu võtta. Uuel aastal ära unusta tantsida uue hooga!

27.12.2023