Nüüd saad 5.- EUR CdB krediiti iga sõbra pealt, kes sinu soovitusel liitub esmakordselt salsa algkursusega!

Mis veelgi parem: 5.- EUR soodustus kehtib ka su sõbrale ja tema (vastassoost ;-) partnerile. Palu sõbral esmakordsel registreerimisel öelda sinu ees- ja perekonnanimi, ja soodustus kehtib neile kohe kursuse eest tasumisel (kursus tuleb võtta täies mahus).

Oma soodustust saad krediidina kasutada pärast sõbra poolt kursuse eest täies mahus tasumist kohe kuni 75 päeva jooksul Casa de Baile üksiktundides, kursustel või välisõpetajate workshoppides nii Tallinnas kui Tartus.

Näide: kutsud oma lemmikjalgpallimeeskonna täies koosseisus salsa algkursusele: terve tiim saab igaüks 5.- EUR soodustuse ja sina tükk aega tasuta salsatada!

Sõbrasoodustust saab kasutada (st sõpru kutsudes CdB krediiti koguda) Casa de Baile tantsusõber, kes on registreeritud Casa de Baile kliendiregistris ja kasutanud meie tasulisi teenuseid (sh osalenud tasulistes tundides, kursustel või workshoppidel). Esmakordselt liitumine tähendab, et sõber ei ole varem ühelgi Casa de Baile korraldatud ettevõtmisel (sh tantsukeskuses ja sellest väljaspool, tasuta tundides, tasulistes tundides, workshoppidel, kursustel) osalenud. Krediit ei ole ülekantav teisele isikule. Casa de Baile'l on õigus pakkumist täiendada või peatada.