Sisekorra eeskirjad

Armas tantsija: mida peaksid teadma, et meie ühine tantsuteekond sujuv oleks :)


Stuudios

Trenni tulles ütle alati meie töötajale oma nimi ja millisesse trenni tuled; vajadusel tasu selle eest. Äärmisel juhul tee seda pärast trenni.

Kanna vahetusjalatseid, mis ei määri põrandat.

Hoolitse isikliku hügieeni eest ja võta vajadusel kaasa vahetusriided.

Kursused ei seostu kalendrikuuga. Trennikuu võib alata/lõppeda suvalisel kuupäeval. Kursuste alguse-lõpud leiad kodulehelt siit. Tavaline kursus toimub kaks korda nädalas (8 tundi 4 nädala jooksul) ja kursuse jätkudes ning pühade korral läheb kursuse algus-lõpp kalendrikuu suhtes nihkesse. 

Kui õpetaja tundi „abiks” kutsub, ära eelda, et see on tasuta. Segaduse korral küsi nõu letitöötajalt. 

 

Tasumine

* pangaülekandega või veebipoes
* sularahas või kaardiga kohapeal
* Sport-ID abil

 

Arved

Kui soovid arvet, palun teata meie töötajale või kirjuta info@tantsukeskus.ee. Täpsusta, kelle nimele on arve (sina ise / teine isik / ettevõte), millise summa eest ja mida selgituseks panna (nt „tantsutrenn”). E-poest ostes saad arve oma meilile automaatselt.

 

Soodustused

Kui ostad kursuse hiljemalt selle alguspäeval (esimese trenni päeval), siis on see veidi odavam, vt hinnakirja. ERAND: algkursus on alati 55 eurot kuus.

Kehtiva ISIC-kaardi omanik võib saada algkursuse ühe kuu 35 euro eest. Tavahind: 55 eurot kuu eest.

Saada võid ühe soodustuse korraga. Palun aruta meie töötajaga, millised sulle kehtivad, et sobivaim valida.

Mõne uue kursuse esimene trenn on tasuta või ainult 5 eurot tavalise 10 asemel. Sellest saad infot meie Facebooki-lehel või töötajalt.

Kehtiv 30-päeva-kaart ei anna tasuta eritrenne ja eriüritusi, aga võib need odavamaks muuta. Vajadusel palun uuri meie töötajalt. Infot levitame ka oma Facebooki-lehel.

 

Puudumine

Kui pead puuduma ja teatad sellest mõistliku aja jooksul ette info@tantsukeskus.ee, siis võid  saada järgmise kursuse odavamalt. Kahe puudutud tunni eest 5 euro võrra, kolme või enama puhul 10 euro võrra. Puudutud tunde tagasi teha ei saa.