Kizomba III-kesktase

NB! 13. märtsist alates Casa de Bailes trenne ega pidusid ei toimu seoses koroonaviirusest tingitud eriolukorraga Eestis. Kõik kursused, tunnid ja kuumaksed on uue alguse ootel ning raisku ei lähe :)

Kizomba III-kesktase
Vali maht:
Asukoht:
Kogus:   Lisa korvi
Kursuse algus 27. veebruar 2020
Maht 8 / 16 tundi
Tase III - kesktase
Treener Virginia
Tundide ajad T ja N kell 20:30

See on jätkukursus Kizomba algtasemete läbinutele ning ka edasijõudnutele. Sobib jätkukursusena eelmise kuu kursusele ning neile, kes on Kizombaga tegelenud ning omavad vähemalt 5-kuulist tantsukogemust. Kursusel jätkame baasliikumiste ja tehnikate harjutamist, kuid pöörame suurt tähelepanu musikaalsusele, mistõttu kursus on kasulik ka kõrgema taseme tantsijatele.

Kizomba ja Semba on viimasel ajal väga populaarseks saanud muusika- ja tantsustiilid, mis pärinevad Aafrikast. Kizomba muusikastiil tuleneb otseselt Zoukist, (saades sellega otseseid mõjutusi prantsuse kariibi muusikast) ja Aafrika Sembast ning seda lauldakse enamasti portugali keeles. Muusikastiilina on see romantiliselt voolav ja väga kaasahaarava rütmiga.

NB: Soodushind kehtib kursuse alguspäevani. Alates 3.2020 kehtivad soodushinnad ainult interneti teel eelmüügist ostes ENNE kursuse alguspäeva ning letis tasudes kehtib alati kursuse täishind.