Kizomba algkursus

Kizomba algkursus
Vali sobiv pakett:
Kogus:   Lisa korvi
Tootekood: 14820
Kursuse algus 3. september 2024
Maht 1 kuu / 2 kuud
Tase Algkursus
Treener Eric & Virginia
Tundide ajad T ja N kell 20:00

Kui sa ei ole varem Kizombat õppinud ning soovid seda tantsu tundma õppida, siis nüüd on see võimalus! Liitu algajate kursusega, kus alustatakse Kizomba põhisammude ja baasliikumiste õppimisest ning liigutakse samm-sammult edasi keerulisemate liikumiste poole.

Kizomba on viimasel ajal väga populaarseks saanud muusika- ja tantsustiil, mis pärineb Aafrikast, Angoolast. Muusikastiil kasvas välja Zouk'ist, (saades sellega otseseid mõjutusi kariibi muusikast) ning Sembast ja seda lauldakse enamasti portugali keeles. Muusikastiilina on see romantiliselt voolav ja väga kaasahaarava rütmiga.

Oled väga teretulnud Kizombat proovima!

Kuidas veel soodsamalt tantsida?

Astu Casa de Baile Klubiliikmeks (59€ /kuu) või VIP Klubiliikmeks (119€ /kuu). Tegemist on kuumaksuga püsilepinguga, mis tagab alati soodsaima hinna. Klubiliikme lepingu minimaalne kestvus on 3 kuud, seejärel võid lepingu igal hetkel lõpetada. Täpsema info leiad ja Klubiliikme lepingu saad sõlmida meie Casa de Baile Klubi kodulehelehel SIIN.

 

NB: Gruppide suurus on piiratud ja varajane makse kindlustab koha!
Hind hõlmab kursuse tunde kalendrikuu lõpuni.
Soodushinnad kehtivad ainult interneti teel eelmüügist ostes ENNE kursuse alguspäeva. Letis tasudes kehtib alati kursuse täishind.