Bachata algkursus

NB! Hetkel Casa de Bailes trenne ega pidusid ei toimu seoses koroonaviirusest tingitud eriolukorraga Eestis. Kõik kursused, tunnid ja kuumaksed on uue alguse ootel ning raisku ei lähe :)

Casa de Baile FB lehel teeme koos EESTI suurima ühise live TANTSUTRENNI IGAL TÖÖPÄEVAL kell 18:30-19:30. 
​Trenn sobib kõikidele tasemetele ;)

Bachata algkursus
Vali maht:
Asukoht:
Kogus:   Lisa korvi
Kursuse algus 9. märts (grupp 1) või 10. märts (grupp 2)
Maht 1 tasuta + 7 tundi (või 1+15 tundi)
Tase algkursus
Treener Siim & Jaanika või Marcus & Viktoria
Tundide ajad E ja K kell 20:30 või T ja N kell 18:30

See on sinu võimalus alustada oma Bachata teekonda!

Bachata on muusikastiil ja tants, mis pärineb Dominikaani Vabariigi maapiirkondadest. Selle teemad on tavaliselt romantilised, eriti valdavad on kurvad lood murtud südametest.

Bachata kasvas välja - ja on endiselt lähedalt seotud - üle ladina-ameerikalisest romantilisest stiilist Bolerost. Aja jooksul on seda ka mõjutanud merengue - tempokas ja tantsuline muusika, mis samuti pärit Dominikaanist.

Juan Luis Guerra menulauluga "Bachata rosa" tuli ka rahvusvaheline menu. Bachata muusikalist külge on sellest perioodist alates enim mõjutanud kitarrist, arranþeerija ja produtsent Martires de León. 2004. aastast alates on maailmas mitmel pool edetabelitesse jõudnud Dominikaani päritolu kuid New Yorkis tegutseva ansambli Aventura menulood ("Obsesión", "Cuando Volverás" jt). See ansambel on toonud kunagise rahvamuusikaþanri rahvusvahelise popkultuuri areenile. Nende järgijad katsetavad bachata ühendamist kaasaegsete tantsumuusika stiilidega, hip-hopiga jms.

Kui tahad siiski enne proovida, siis registreeru bachata proovitrenni.

Vaata, kuidas läks Casa de Baile Salsaseriaali osalejatel nende esimeses bachata tunnis.