Laste tantsuline trenn Latin Mini Moves

UUS grupp alustab: juuni 2023

Casa de Bailes alustab uus 8–11 aastaste laste tantsuline trenn Latin Mini Moves, mille tasuta proovitund toimub:

Teisipäeval, 06. juunil kell 15.00

 

 

Latin Mini Moves laste tantsutrenn

8–11 aastastele lastele, nii tüdrukutele kui ka poistele, mõeldud mängulises tantsutunnis saavad noored tantsuhuvilised teha tutvust lihtsamate bachata ja teiste ladina-ameerika soolo tantsusammudega, mille käigus õpitakse ja arendatakse üldist kehalist liikumist, muusikat ja rütmitunnet, koordinatsiooni ning lihtsamaid koreograafiaid.

Lisaks koordinatsiooni ja rütmitunnetusele annab tantsimine lapsele ka vajaliku füüsilise koormuse, tõstab enesekindlust, suurendab eneseväljendusoskust, arendab motoorseid ja sotsiaalseid oskusi ning muudab koolipäeva lõpu lõbusaks.

 

Proovitund on TASUTA. Too oma laps tantsimist proovima!

Tase: algajad
Vanus: 8-11 poisid ja tüdrukud
Algus: T, 6. juuni kell 15:00
Trennide ajad:    T ja N kell 15:00 (kestus 45 minutit)
Kursuse eesmärk:  tantsu nautimine
Kestvus:           1 kuu kaupa, lõpetada saab igal hetkel, tähtajalist lepingut ei ole 
Treener: Mario
Asukoht: Pärnu mnt 19, IV korrus

 

Registreeri oma laps SIIN, enne kui proovitund täis saab.

 

Teistmoodi tantsutrenn lastele

Casa de Baile eesmärk on alati olnud panna inimeste silmad särama ja tuua naeratused näole. Me teeme seda läbi tantsu. Ja me teeme seda väga hästi. Kui ka sina jagad meie uskumust ja maailmavaadet, et tantsimine on selleks, et seda nautida, siis too oma laps meie uude tantsulistesse lastetrenni. Me õpetame ka sinu lapsele, kuidas tantsust rõõmu tunda. 

Casa de Baile tantsutrennides õpivad lapsed eeskätt tantsimist nautima. Tihti keskendutakse laste treeningutes võistlemisele ja esinemisele, ja ehkki need on olulised osad lapse arengus, on sama oluline ka oskus trennist või hobist rõõmu tunda ning hetke nautida.

Keskendume oma tantsutrennides just sellele, et õpetada lapsed tantsu nautima, liikumisest tuge leidma ning head tuju ja positiivset suhtumist hoidma.

Mängulisus ja positiivne energia liikumisest on Casa de Baile lastetrennide alustaladeks. See on koht, kus laps saab tunda end vabalt ja õppida uusi oskusi turvalises ning lõbusas keskkonnas. Trennidest ei puudu ka õige tehnika õppimine, kuid seda läbi mänguliste harjutuste ning suurem rõhk on siiski tantsu ja liikumise nautimisel.

Meie 17 aastase tegutsemisaja jooksul oleme tantsima ja tantsu nautima õpetanud enam kui 20,000 täiskasvanut. Oleme näinud, kuidas see muudab inimesi positiivsemaks, enesekindlamaks, julgemaks, otsusekindlamaks ja rõõmsamaks. Aga see tantsuline elumuutus toimub paljude jaoks alles nende kolmekümnendates, neljakümnendates või viiekümnendates - kui nad tulevad Casa de Bailesse. Alates 2023. aastast tahame tantsurõõmu külvama hakata ka nooremate inimeste seas. Miks lasta oma lapsel tantsu positiivsete mõjudeni jõuda alles täiskasvanuna? See võiks juhtuda juba täna.

Trennide ajal saavad lapsevanemad soovi korral tantsusaali kõrval läbi akna tundi jälgida ja kohvi/teed nautida. 

 

Treener Mario Mäng

Mario Mäng on kogenud lastega töötaja, kes on töötanud erinevates lasteaedades ja koolides üle 4 aasta. Ta on võitnud laste südamed oma kannatlikkuse, empaatia ja pühendumusega.

Lisaks sellele on Mario korraldanud ka lugematul hulgal teadusringe lastele, pannes neid imestama maailma erinevate aspektide üle. Ta suudab rääkida keerulistest teaduslikest teemadest lihtsal ja arusaadaval moel, aidates lastel avastada uut ja huvitavat. Sama huvitavaks ja lihtsaks suudab ta teha ka tantsu õppimise.

Mariol on ka 4-aastane kogemus bachata õpetamisel. See on andnud talle selge arusaama rütmist ja kehakeelest ning ta oskab luua laste jaoks tantsutunde, mis on lõbusad ja harivad. Mario oskab inspireerida lapsi oma energilise ja rõõmsameelse lähenemisega tantsimisele ja elule.

Mariol on suurepärased oskused lastega töötamisel ning ta on suurepärane tantsuõpetaja, kes suudab panna lapsed tantsu armastama ning aidata neil avastada uusi ja huvitavaid asju.

 

Kuidas oma last trenni registreerida?

 1. Registreeri laps tasuta proovitundi siin 
 2. Tule Pärnu mnt 19, IV korrus 10-15 min enne kursuse esimest trenni
 3. Kohapeal öelge osaleja nimi ja laps saab osaleda tasuta trennis
 4. Kui lapsele meeldis, tasu kursuse eest siin 

 

Mida tantsuline trenn lapsele annab?

Tantsutrenni käigus õpivad lapsed rütmitunnetust, koordinatsiooni, muusikalist kuulmist ja muusikasse tantsimist. Kursuse arenedes hakatakse õppima erinevaid lihtsamaid tantsukavasid.

 • tantsuoskuse - laps suudab muusika järgi lahedalt tantsida. Seda märkavad ka kõik tema sõbrad.
 • uusi sõpru - ehkki tegemist on soolotantsuga, tekib lastel tantsutrennis omaette grupp, kellega koos nii trennides kui ka väljaspool tantsutrenne aega veeta. 
 • enesekindluse - tantsuoskus annab lastele enesekindluse, eneseväljendusoskuse ja julguse proovida ning õppida uusi asju.
 • liikuva eluviisi ja kehatunnetuse - tants annab lapsele mõnusa füüsilise koormuse, lisaks õpetab oma keha ja erinevaid lihasgruppe tunnetama ja kasutama. 
 • laps saab tantsutrennist veel NIIII palju rohkem... me ei suuda siin kõike kirja panna, kui lapse kohale tood, küll siis näed.

 


Palju maksab?

Tule koos lapsega esimesse tasuta proovitundi ja kui meeldib, siis saab kursusega liituda ka kohapeal:

Makstes 1 kuu eest: 59€ (1 kuu, 2 x nädalas)

Makstes 2 kuu eest: 99€ (2 kuud, 2 x nädalas)

Detalisem makseinfo:

 • 2-kuuline kursus (2 x nädalas) algkursuse maksumus: 99€
 • 1-kuuline kursus (2 x nädalas) algkursuse maksumus: 59€
 • Peresoodustus (2 last samast perest): 99€ (1 kuu) või 188€ (2 kuud)

 

Laste tantsutrenni registreerimine

Registreeri laps trenni