Pühadeaeg, trennid ja PIKAD kuukaardid!

Pühadeaeg, trennid ja PIKAD kuukaardid!

Läheneb-läheneb jõuluaeg ja paljude jaoks läheb elu veel kiiremaks, kui muidu. Casa de Baile teeb pisikese trennipausi, et kõik tantsijad saaks aja maha võtta ja vana aasta sees veel tegemata toimetused-külaskäigud ära teha. Kõik kursused lähevad pausile ning kursuste lõpud lükkuvad sellevõrra edasi.
Oma kursuse lõppu saad vaadata siit.
 

Meil ei toimu trenne 23. detsembrist kuni 1. jaanuarini (kaasa arvatud). Alustame taas 2. jaanuaril: uuel aastal ja uue, võimsa hooga!
 

Ja nüüd kuukaartidest: Sa ju tead, et meil on 30 päeva kaardid Casa de Bailes, millega võid käia kõikides enda tasemele vastavates trennides 30 järjestikust päeva, eks? Nüüd, kus pühadeaeg on täidetud paljude muude toredate käikude ja kohustustega, siis jätame ka kuukaardi päevade arvestusest need 10 pühadepäeva välja. Nii et kaardid, mille kehtivusse jäävad jõulud ja uus aasta, on kalendripäevades lihtsalt 40 päeva pikkused ja midagi saamata ei jää!
Osta oma kuukaart siit.
 

Mõnusat pühadeaega ja tantsime kõik koos Casa de Baile suurel vana-aasta õhtu peol 31. detsembril! Kus mujal ikka nii mõnusalt tantsida saab kui meil!
Lisainfo ja sooduspiletid leiad siit.

08.12.2018