Karina - Casa de Baile tantsutreener

Karina tantsuteekond algas juba 2,5 aastaselt balletikoolis Kaie Kõrbi käe all. Sellele lisandus õige pea akrobaatika, võistlustantsud, rahvatants, iluuisutamine...

Salsamaailma avastas Karina aastal 2009 ning esimene õpetamiskogemus saabus aastal 2014 Azael Salazati koreograafiagrupi kaastreenerina.

Karina lakkamatu energia ja tantsulust viib teda pea igal nädalapäeval tantsuplatsile nii Eestis kui festivalidel kõikjal maailmas. Karina tantsib Salsat, Bachatat, Kizombat, ChaChaChad ja palju muud. Ta arendab end jätkuvalt maailmaklassi õpetajate käe all ja on alati valmis uut juurde õppima.

Õpetajana peab Karina oluliseks nii korrektset tehnikat kui tantsurõõmu: hea tehnika valdamine teeb tantsimise oluliselt lihtsamaks ning tantsurõõm annab tantsule sära ja hinge. Salsatrenne annab Karina koos Stasiga.

Karina annab nii grupi- kui eratunde, esineb korporatiivüritustel ja sünnipäevadel ning koostab pruutpaaridele pulmatantsu koreograafiaid.

 

Stas - Casa de Baile tantsutreener

Stas alustas tantsuga aastal 2012 Casa de Bailes, kus tema esimeseks valikuks oli Bachata. Sellel ajaperioodil tegi ta tantsutrenne ülima intensiivsusega: 3-4 trenni päevas; lisaks sellele peod ja praktiseerimine omal käel.

Stasi pikaajaline võitluskunstide taust on aidanud tal tantsus väga kiiresti areneda ning aru saada partneritevahelisest dünaamikast. Tema õppimisvõime on tohutu ning kuna ta workshoppides küsib alati väga palju küsimusi, pani üks maailma salsastaaridest Super Mario talle hüüdnimeks Professor :)

Õpetajakarjäär algas Stasil aastal 2014 ning selles vallas peab ta kõige olulisemaks täpset tehnikat.

Stas annab nii grupi- kui eratunde ning juhendab ka tüdrukute õhtuid ja tantsuõpetusi muudele huvilistele.