Kuuba Salsa kesktase II

Kuuba Salsa kesktase II
Vali maht:
Asukoht:
Kogus:   Lisa korvi
Kursuse algus 3. mai 2022
Maht 9 / 17 tundi
Tase Kesktase (12+ kuud)
Treener Piret & Tarmo
Tundide ajad T ja N kell 18:00

See kursus on Kuuba Salsa tõelistele fännidele, kes on seda tõsimeeli ja pidevalt tantsinud juba 2 aastat või enam!

Kui sinu tantsurepertuaaris on juba tugevalt kinnistunud enamuse Kuuba salsa paaritöö liikumiste baasversioonid ja oskad neid tantsupõrandal kasutada, omavahel sujuvalt siduda ja mugavalt läbi tantsida, siis oled valmis liituma edasijõudnute kursusega.

Sellel kursusel tegeleme baasasjadele pealisehitiste loomisega e. edasiarendustega. Liikumiste nimedes hakkab aina rohkem esinema selliseid laiendeid nagu doble, complicado, nuevo, loco jne e. paaritöö liikumised lähevad pikemaks ja keerulisemaks. Samas lihvime juhtimise-järgimise kvaliteeti ning proovime tuua tantsu rohkem mängulisust ja loomingulisust. Panustame ka varasemast enam muusikaalsusele ja muusika tõlgendamisele tantsimisel ning tantsu üldistele ülesehituslikele põhimõtetele.

Kuna kursus keskendub põhiliselt partnertööle, siis on osalejatele soovitav võtta juurde ka Kuuba kehaliikumise ja soolo kursus, kus lisaks soolotantsu tehnikatele valmistame ette ka partnertantsu stilistilisi elemente.

Edasijõudnute kursus sobib juba mõned aastat aktiivselt tantsinud inimesele. Kui oled vähema kogemusega ja soovid ühineda, saad seda teha eelneval kokkuleppel treeneriga.